Enerji Meselesi

Bazen çok uzakta duran en yakınındır, en yakındaki ise çok uzak. Neden peki? Sorunun cevabını yazıda bulalım beraber…şu an bu konuda benden ne çıkacak ben de çok merak ediyorum ☺️

Çevremizle ilişki kurarken her ne kadar karşı tarafın ilgi alanına hitap etmeye çalışsak da bir yere kadar karşı tarafın ilgisini çekebiliriz. Karşımızdaki ile aynı enerji frekansında değilsek eğer yaptığımız tüm hareketler “yapmacık” oluyor. Onun için “inanarak yapmak” başarmanın da yarısı…Önemli olan var olduğumuz şeklimiz ile, kendi ilgi alanlarımız ile, kendi enerjimizle bir şeyleri başarmak.

Peki enerji ne? Her insan, her canlı kendi etrafında bir enerji alanı yaratıyor. Buna ister aura, ister ruh deyin, ne derseniz deyin, kesinlikle elektriksel bir çekim alanı ve ben bunu çok çok iyi hissedenlerdenim. Yo, öyle bu konuda profesyonel bir çalışma falan yapmış değilim, sadece hissediyorum.

Görmeden varlığını “hissettiğim”, konuşmadan diyeceklerini “tahmin ettiğim” ve sonunda kelimelere döküldüğünde çoğu zaman doğru hislerde olduğumu öğrendiğim insanlar var. Peki neden herkeste bunu hissetmiyorum da bazı insanlarda hissediyorum ? İşte enerji meselesi.

Telepati denilen şey aslında aynı enerjide olup birbirini hissetmekten başka bir şey değil bence. Bu çok özlediğiniz biri ile aklınızdan geçirmenizin çok üstünden geçmeden bir şekilde görüşmeniz, hoşlandığınız insanı göreceğinizi hissedip sokakta karşılaşmanız, bir gün rüyanızda birini görüp ertesi gün onunla ilgili haber almanız…

Peki uzak yakın – yakınsa uzak olayı ne Shebo ? Bazen en yakınınızda duran insanla aynı enerjide olamazsınız, bu anlaşmazlıklara, kırgınlıklara, tartışmalara sebep olabilir. Bazen de ruhunuzun aynası çok uzaktadır, uzak da olsa buluşacağınızı, bir şekilde görüşeceğinizi bilirsiniz.

Bir de enerjisi iyi gelen, bir şekilde içine çağrıldığımız, gittiğimizde kendimizi daha iyi hissettiğimiz yerler var. İşte o yerlere gitmeli!

Bir de bunun insan ilişkileri var, bazen bir insandan ne kadar uzak durmaya çalışırsanız çalışın, başaramazsınız. Bazen de bir insana asla ısınamazsınız!

İşte böyle, mevzu derin, bense uzman değilim. Hepsi hissi kablel vuku…

Gelecek haftaya görüşürüz 🥰

Leave a Reply